کسب و کار “خدمت از ما” را اگر بخواهم با لفظ امروزي اسم گذاري کنم، يک استارت آپ است (چقدر من از اين کلمه حس بدي مي گيرم. شده يه چيزي تو مايه هاي کارآفريني. ديده شده که شخصي فقط ايده داره، اونم تو روياهاش. ميگه من کارآفرينم. استارت آپ هم چيزيه که اين روزها همه يا دنبالشن يا توشن)

خدمت از ما

خدمات در اين سايت به چند کتگوري زير تقسيم مي شود:

1. خانه

2. نظافت

3. تاسيسات

4. زيبايي

5. ساختمان

6. ديجيتال

7. خودرو و حمل و نقل

8. حيوانات

9. آموزش

هر کدام از کتگوري سرويس هاي بالا، خود به چندين زير سرويس تقسيم مي شوند که در اينجا برخي از آن ها را نام مي برم:

• خدمات ايزوگام

• خدمات برق کاري

• خدمات تاسيسات و لوله کشي

• قاليشويي

• مبل شويي

• نظافت منزل

• خدمات گرمايشي

• خدمات سرمايشي

• تعمير لوازم منزل

• لوله بازکني

• خدمات باغباني

• تخليه چاه

• خدمات ساختماني

• پذيرايي مجالس

• خدمات پرستاري

• نقاشي ساختمان

• اسباب کشي

• تعمير آسانسور

• ساخت در و پنجره

• وانت بار

و در آينده نيز از اين گسترده تر خواهد شد. فعلا اين خدمات در تهران و چند کلان شهر ديگر ارائه مي شوند که در آينده به کل کشور تعميم داده خواهد شد.

هر خدمتي که شما مد نظر داشته باشيد را مي توانيد از اين سايت دريافت کنيد. البته ناگفته نماند که اين کسب و کار بي عيب و کم اشتباه نيست اما تمام تيم سعي و تلاش خودشان را مي کنند و اين براي من قابل تقدير است.

و اما دليل نوشتن اين مطلب تبريک به تيم “خدمت از ما” است که بعد از کلي تلاش شبانه روزي و مداوم توانستند امروز از لحاظ بازديد سايت و رنک الکسا، رتبه يک سايت هاي خدماتي کشور باشند  و اين جايگاه در بين رقبايي که فراوان در اين زمينه هزينه مي کنند (هرينه اينجا فقط پول منظورم هست) کار آساني نبوده و نيست.

لينک دانلود اپليکيشن مشتري:

دانلود اپليکيشن متخصصين:

خدمت از ما را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد.

توييتر اينستاگرام لينکدين 

با تشکر
حميد طهماسبي

منبع

بهترين مدرسه فوتبال کرمان

اين داستان: معرفي “خدمت از ما”

مي ,سايت ,کار ,خدمت ,ما” ,تقسيم ,از ما” ,از اين ,خدمت از ,در اين ,اين سايت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ drahmad جدیدترین پست ها وب تخصصی مدرسه فوتبال و فوتسال بانوان کاسپین ( گرگان ) denafile خرید و دانلود کتاب هر چی که بخوای اگه حال نداری یا بی حوصله ای بیا تو... ahanglori فلسفهِ سياست